Rolnik Polski

środa
15-8-2018

33 tydzień
Czas letni
Kursy walut
 
>Strona główna >O portalu >Regulamin >Reklama >Ogłoszenia >RODO >Kontakt
RolnikPolski.pl
home

Gwałtowny wzrost rynku szczepionek dla drobiu

W 2017 roku rynek szczepionek na świecie był wart 3,05 miliarda dolarów. Do roku 2023 wartość tego rynku  ma ulec podwojeniu i osiągnąć poziom około 6 miliardów dolarów  – prognozują eksperci firmy  ResearchAndMarkets.com w raporcie  "Global Poultry Vaccines Market  - Segme nted by Diseases Type,  Technology Type, Geography  - Growth, Trends, and Forecast (2018 - 2023)”. Jako główny powód rosnącego  popytu na szczepienia autorzy raportu wymieniają wzrost pogłowia drobiu na świecie oraz silny trend  zwiększania globalnej konsumpcj i mięsa drobiowego. Wśród zagrożeń dla producentów szczepionek analitycy  wymieniają wysokie ceny preparatów oraz prozdrowotne i proekologiczne trendy konsumenckie.  

 

Źródło:KIPDiP 

powrót
     
 
Jak zwiększyć zawartość próchn ... Zamienniki jaj w przemyśle cor ... Kłamstwa o konserwach ...
Rozpoczęły się żniwa. Z uwagi na wysoki popyt na słomę jej cena jest dość wysoka. Rolnicy zajmujący się hodowlą zwierząt mają świadomość, iż słoma zebrana z własnego po ... ...

Konserwy z mięsa zwierząt z terenów objętych restrykcjami w związku z zagrożeniem ASF, pochodziły tylko od zwierząt zdrowych.


...
© rolnikpolski.pl 2014                  O portalu    Reklama  Współpraca z nami  Napisz do nas  Prywatność