Warning: A non-numeric value encountered in /home/anew/ftp/wwwsebastian/wp-content/themes/divi/functions.php on line 5480

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do udziału w ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i przyślij swój film. Pokaż jak zmienia się polska wieś.

Plakat konkursowy, który jest podzielony na dwie części. Na części z lewej strony znajduje się informacje: Świat się kręci wokół wsi. Pokaż jak się zmienia polska wieś. Ogłaszamy konkurs filmowy dla młodzieży i młodych rolników. Czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Z prawej strony znajduje się grafika przedstawiająca wieś: zabudowanie gospodarskie, ogródek warzywny, kawałek pola, trzy krowy, cztery owce - przez środek płynie rzeka, z prawej strony są drzewa nad którymi lecą ptaki. W prawym górnym rogu jest logo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na dole napis: pokaż swój film do 6 września 2021 r.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozowju Wsi przyjmujemy zgłoszenia do 6 września 2021 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW w zakładce konkursowej.

Na najlepsze prace czekają nagrody pieniężne i wyróżnienia.

Do kogo skierowany jest konkurs?
Konkurs skierowany jest do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 40 roku życia. W ramach konkursu przewidziane są 2 kategorie wiekowe.

Kategoria I
Ta kategoria jest dla Ciebie jeżeli masz od 16 do 25 lat i mieszkasz na wsi.

Pokaż swoją wieś widzianą z Twojej perspektywy. Zaprezentuj swoją okolicę jako miejsce do życia i rozwoju zawodowego oraz podziel się swoimi planami na przyszłość. Opowiedz, jak widzisz siebie na wsi za kilka lat.

Kategoria II
Jesteś młodym rolnikiem w wieku do 40 lat? To kategoria właśnie dla Ciebie. Podziel się swoją historią, pokaż swoje osiągnięcia i determinację w rozwijaniu swojego gospodarstwa, poprawie jego konkurencyjności na rynku – z wykorzystaniem środków unijnych.

Cel konkursu
MRiRW czeka na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi.

Celem konkursu ogłoszonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Pudę jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika. Dzięki tej inicjatywie przekonamy się, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to człowiek wszechstronny, który buduje swój potencjał dzięki pracy i efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych.

Nasz ogólny dobrostan zależy od efektów ciężkiej pracy rolników, bądźmy solidarni z rolnikami.

Drodzy Rolnicy! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie! MRiRW czeka na Wasze zgłoszenia do 6 września 2021 r.

Źródło:IJHARS